Zeldzame vondst
Prijs: EUR 3.00
Lot de 30 cabochons pierres chinoises
Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt
Wordt binnen 1–2 werkdagen verstuurd
Retouren en ruilingen worden geaccepteerd binnen 30 dagen
Sorry, dit item wordt niet naar België verzonden Neem contact op met de shop om meer te weten te komen over de beschikbare verzendmogelijkheden.
Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.
755 shoprecensies
4 van 5 sterrenErg leuke bedeltjes! Hartelijk bedankt!
Mijn originele item ging verloren tijdens de post en de verkoper stuurde me meteen een nieuw exemplaar en ze zijn prachtig. Goed gedaan. Ik zou deze verkoper ten zeerste aanbevelen.
Schattige kleine engel die goed overeenkomt met de beschrijving. We kunnen de details van het gezicht, het haar en de vleugelveren perfect zien. Ik raad het zonder aarzeling aan.
Leuk cadeau voor mijn vader, te laat aangekomen, maar met omstandigheden (rouw). De persoon deed er alles aan om het zo snel mogelijk naar ons te verzenden. Hartelijk dank voor zijn inspanningen. Goed gedaan!
Foto's van recensies