Weinig voorraad, nog maar 2 over
Prijs: EUR 3.80
Veel 2 omstanders pijl leeftijd metal bronzen 34 * 21mm
Topverkoper
Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt
Bestel vandaag om het te krijgen op 06-11 mei
Retouren en ruilingen worden geaccepteerd binnen 14 dagen
Verzendkosten: EUR 6.99
Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.
Captcha is niet geladen. Probeer een andere browser of zet ad-blockers uit.
329 shoprecensies
5 van 5 sterrenheel mooi lint. Werd gebruikt voor een hondenhalsband.
Perfect ! Hetzelfde als de presentatie en kwam zeer snel aan.
Supergoede verkoper! Onberispelijke transactie. De linten zijn prachtig! Dankjewel
voldoet aan de beschrijving
Foto's van recensies
Meer uit deze Etsy-shop