Weinig voorraad, nog maar 8 over
Prijs: EUR 4.00
veel van 24 kralen 8 mm natuurlijke zijden jaspis
Topverkoper
Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt
Bestel vandaag om het te krijgen op 17-21 mei
Verzendkosten: EUR 5.90
Verzonden vanuit: Frankrijk
Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.
4.619 shoprecensies
5 van 5 sterrenZeer mooie parels... Item in lijn met de aankondiging, raad ik aan 👍🏼
Prachtige parels heel erg bedankt perfecte snelle verzending
Het artikel komt niet overeen met de gepresenteerde foto en de kwaliteit is laag Ik was echt teleurgesteld.
voldoet aan de beschrijving snelle levering alles in orde
Foto's van recensies
Meer uit deze Etsy-shop
Doorzoek per sectie