Prijs: € 33,75
Sale eindigt op 03 juni
Set van 4 linnen theedoeken, keukendoeken, handdoeken, gastendoekjes, theedoeken
Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt
Bestel vandaag om het te krijgen op 20 mei-06 jun
Retouren en ruilingen worden geaccepteerd binnen 14 dagen
Verzendkosten: € 10,00
Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.
Captcha is niet geladen. Probeer een andere browser of zet ad-blockers uit.
206 shoprecensies
4.5 van 5 sterrenIk kocht er een setje van als verjaardagscadeau. De kwaliteit en kleuren zijn uitzonderlijk. Geweldige klantenservice. Een echte aanrader!!!
De jurk is jammer genoeg veel te groot voor mij. Ik had mijn maten doorgegeven en snap niet waar het mis is gegaan. Doordat ik mijn maten had doorgegeven, kon de jurk niet omgeruild worden. Dit is zeker te begrijpen! Wel jammer. De stof is van hoge kwaliteit, net zoals de uitvoering van de jurk.
Deze rok is prachtig: de kleur, het gewicht, het comfort en het materiaal. Ik kijk er naar uit om hem deze zomer te dragen. De enige reden dat ik 4 sterren gaf, is omdat de zakken GROOT zijn en uit de zijkanten van de rok steken. Ik voeg een kleine steek toe aan weerszijden van de zak, zodat ze platter blijven liggen. Dus ja, je kunt veel dragen in deze rok, maar de zakken zijn duidelijk zichtbaar. Anders vind ik het geweldig.
Super mooie linnen short waar ik de hele zomer in zal leven. Ik draag maat XS/S en heb een kleine besteld, die goed past en een beetje ruimte biedt...perfect! Zeer goed gemaakt met hoogwaardig linnen.
Foto's van recensies
Meer uit deze Etsy-shop
Doorzoek per sectie