Weinig voorraad, nog maar 7 over

Prijs: € 180,14

Aan het laden
Inclusief btw (waar van toepassing)

SET 6x 10'' Ronde Houten Borden Picknick Servies Set Serveerschalen Houten Schuur Bruiloft Onderzetters Rustieke Baby Douche Decoraties Tapas Bar

Retouren toegestaan

Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt

  • Handgemaakt
  • Materialen: Hout
Sorry, het lukte ons niet om deze listing te vertalen naar het Nederlands.
Aan het laden
  • Bestel vandaag om het te krijgen op 16-30 mei
  • Retouren worden geaccepteerd binnen 14 dagen
  • Gratis verzending

Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.

Verzendt vanuit Oekraïne
Etsy compenseert de CO2-uitstoot van de verzending en verpakking van deze aankoop.

Helene Kovalenko

Helene Kovalenko

Eigenaar van HandsAndWoods

Helene Een bericht sturen

Deze verkoper reageert meestal binnen een paar uur.

141 recensies

5 van 5 sterren
Aan het laden
5 van 5 sterren

Mooie borden, heel individueel en rustiek. Bedankt!👍🏼

Ray 13 jul 2023

  • Kwaliteit item
    5
  • Verzending
    5
  • Klantenservice
    5
5 van 5 sterren

Deze set van zes platen is duidelijk met de hand gedraaid met kleine variaties in elk die voor mij heel aantrekkelijk is. Ze zullen goed werken voor mijn beoogde gebruik van middeleeuwse re-enactment.

nawilson67 26 mrt 2020

5 van 5 sterren

Deze houten borden zijn prachtig. Ik kijk er vooral naar uit om ze te gebruiken voor barbecues. Mijn steakmessen worden niet zo snel dof en ze zien er mooi uit met mijn Old Country Roses omrande soepkommen erop. Heel hartelijk bedankt Jessica

Jessica Deverill 03 jul 2019

5 van 5 sterren

Deze kommen zijn perfect voor onze kleine peuter! ... we gebruiken ze om te eten en te spelen... We houden van ze!

Carrie Patz 14 apr 2018

Misschien vind je dit ook leuk: