Weinig voorraad, nog maar 7 over
Prijs: € 180,14
SET 6x 10'' Ronde Houten Borden Picknick Servies Set Serveerschalen Houten Schuur Bruiloft Onderzetters Rustieke Baby Douche Decoraties Tapas Bar
Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt
Bestel vandaag om het te krijgen op 16-30 mei
Retouren worden geaccepteerd binnen 14 dagen
Gratis verzending
Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.
141 recensies
5 van 5 sterrenMooie borden, heel individueel en rustiek. Bedankt!👍🏼
Deze set van zes platen is duidelijk met de hand gedraaid met kleine variaties in elk die voor mij heel aantrekkelijk is. Ze zullen goed werken voor mijn beoogde gebruik van middeleeuwse re-enactment.
Deze houten borden zijn prachtig. Ik kijk er vooral naar uit om ze te gebruiken voor barbecues. Mijn steakmessen worden niet zo snel dof en ze zien er mooi uit met mijn Old Country Roses omrande soepkommen erop. Heel hartelijk bedankt Jessica
Deze kommen zijn perfect voor onze kleine peuter! ... we gebruiken ze om te eten en te spelen... We houden van ze!
Foto's van recensies