Prijs: € 5,00+
set van 5 paar haakoorbellen in 925 zilver of 18K verguld
Topverkoper
Je kunt alleen een bod doen als je een enkel item koopt
Bestel vandaag om het te krijgen op 18-24 mei
Retouren en ruilingen worden geaccepteerd binnen 14 dagen
Verzendkosten: € 8,50
Verzonden vanuit: Frankrijk
Er ging iets mis bij het berekenen van je verzendkosten. Probeer het nog een keer.
Captcha is niet geladen. Probeer een andere browser of zet ad-blockers uit.
2,597 recensies
5 van 5 sterrenZeer goed, conform artikel 🙂
Perfect. Object zoals beschreven. Bedankt!
Nette en snelle levering. Zeer tevreden met mijn bestelling en de producten. Ik raad aan
Foto's van recensies
Meer uit deze Etsy-shop
Doorzoek per sectie